Gry online
odwiedzin:
3012

Królewskie kryształy

+ dodaj do moich gier


Zdobądź niezliczone królewskie skarby! Wykorzystaj swój spryt i inteligencję, a wkrótce klejnoty będą należeć do ciebie.

Twórz z kryształów na planszy kształty i zdobywaj bonusy. Zgarniaj nagrody za ukończenie poziomów i kupuj ulepszenia w sklepie. Rzucaj czary, aby zdobyć dodatkowe punkty. Poznaj magiczny automat do gry i popraw jego parametry, by po wykonaniu zadań otrzymać jeszcze więcej bonusów!

Daj ponieść się rozgrywce. Przenieś się do świata, w którym czeka na ciebie królewski skarb!ciekawostki Królewskie kryształy:
  • 8 rozdziałów
  • 160 oryginalnych poziomów
  • ponad 10 godzin rozrywki
  • 8 bonusów z pięcioma stopniami ulepszeń
  • Czarujące efekty
  • Barwna grafika 2D
  • Doskonała ścieżka dźwiękowa

wymagania sprzętowe:
OS: Windows 8/7/Vista/XP SP 2 / CPU: 1 GHz / RAM: 512 MB / DirectX 9.0


popularne gry:

Dom Tysiąca Drzwi: Płomień żmii. Edycja kolekcjonerska

Powróć do Domu Tysiąca Drzwi, aby uratować ludzkość przed zagładą! Ziemię zaatakowały gigantyczne węże i sieją spustoszenie na całej planecie. Twoje zadanie: przenieś się w czasie do czterech różnych epok, aby odnaleźć żywioły potrzebne do uruchomien

World Mosaics 2

Przygoda trwa nadal dzięki długo oczekiwanej kontynuacji gry „Mozaiki świata”! Moc magicznej klepsydry przeniosła cię w przeszłość! Rozwiązuj zagadki i podróżuj w czasie, od zadziwiającej jury, przez narodziny cywilizacji, aż po wspaniały Renesans! Z

Puzzle Solitaire

Takiego pasjansa jeszcze nie było! Umieść karty w wolnych polach, trzymając się prostej zasady – obok siebie można układać tylko te, których wartość jest mniejsza lub większa od sąsiadującej. Kolory nie mają znaczenia!

komentarze:

nick*:

komentarz*:


* wymagane